WORLD OF GUESS

Celosvětové známá značka GUESS patří mezí americké módní značky známe po celém světě.

A víte jak se tato značka proslavila?

Na konci sedmdesátých let se z Francie do Ameriky přestěhovali čtyři židovští bratři, původem z Maroka. Bratři Marcianové v roce 1981 založili v Kalifornii módní značku. Spojení francouzské elegance a nekonvenčního západního stylu dalo vzniknout nevšední módní ikoně.
Prvním obrovským úspěchem byly kvalitní džíny „Marilyn“. Ty se vyprodaly během pár hodin poté, co se objevily na pultech obchodního řetězce Bloomingdale´s.
Guess započala svou reklamní kampaň rok po svém založení a v roce 1985 předvedla černobílé fotografie, které se staly legendou a získaly pro značku kromě řady ocenění Clio Awards a rozšíření klientely mezi masy.
Mezi tváře značky patří supermodelky Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetitia Casta.
Džínové oblečení Guess proslavil i film Zpátky do budoucnosti z roku 1985 s Michaelem J. Foxem v hlavní roli.
V devadesátých letech dvacátého století vzniklo i oddělení Guess Home, které představilo originální a kvalitní ložní prádlo. Devadesátá léta ovšem pro značku znamenal úpadek.
Ten byl rázem zapomenut s rokem 2000, kdy značka Guess předvedla nový styl a look. Reklamní kampaň se stala ještě víc sexy a zaujala mnoho mladých lidí.

TOHLE JE SEXY ZNAČKA GUESS, kterou nabízíme v našem internetovém obchodě ORIGINALBRAND.CZ. Naše kolekce byla rozšířena o velmi žádané hodinky GUESS. Guess hodinky patří mezi ty nejkvalitnější a nejluxusnější hodinky. Naše kolekce Guess dále nabízí trička Guess, dámská i pánská trička. Peněženky Guess a kabelky Guess jsou samozřejmostí. Šperky Guess zdobí hrudník čí předloktí každé moderní ženy, proto i šperky Guess se staly součástí naší kolekce.

 

Napsat komentář