GUESS jak známe dnes

Americká módní značka Guess působila jako zjevení na začátku osmdesátých let, kdy vznikla. Módní průmysl se tehdy utápěl v nudě a stereotypu a oblečení Guess se zapsalo do mysli zákazníků díky inovativním a nezapomenutelným reklamním kampaním.

Guess jak známe dnes
V roce 2004 oslavila značka dvacet let své kolekce hodinek. Vznikla nová kolekce doplňků, které zaznamenaly úspěch a rozšíření. Guess vytvořila také kolekci finančně dostupnou širší veřejnosti, exkluzivně prodávanou v outletech značky. Představena byla také první rozšíření značky o řadu doplňků a dámské módy pod názvem Marciano.
Rok 2005 znamenal vznik a prodej parfémů. Na jaře se objevila vůně Guess for Women, o rok později v létě také pánská vůně Guess for Men. Sortiment se také obohatil o dětské oblečení. Vedle amerických poboček se značka rozšířila po celém světě.
V roce 2007 se objevil koncept G by Guess zaměřený na mladé ženy a dívky a současně s přijatelnějšími cenami.
Značka Guess je jako doma také v České republice.
Internetový obchod www.originabrand.cz nabízí NOVÉ KOLEKCE značky GUESS již od roku 2014. První kolekce představovala luxusní trička GUESS pro dámy i pány a postupně rozšiřovala sortiment o kabelky Guess, peněženky, šperky a doplňky Guess. V současné době nabízí široký výběr zejména peněženek a kabelek Guess.

Napsat komentář